بعضی وقت ها قلبم درد می کند. درد می کشد که دوست داشته شوی. درد می کند چون غصه می خورم. این درد دارد زیرا من نمی توانم قلب دردناک فرزندانم را درمان کنم. در آن مواقع من به پروردگارم روی می آورم و از او می خواهم که روح شکسته مرا شفا دهد و مرا با عشق خود پر کند. من معتقدم همه ما دوست داریم که دوست داشته شویم و وقتی مورد علاقه ما قرار نگیریم یا احساس کنیم مانند ما نیستیم ، این می تواند باعث افسردگی ، غم ، تلخی ، عصبانیت و غیره شود. من حتی تا آنجا پیش می روم که بگویم ممکن است احساس کنیم مثل اینکه وقتی قلبمان برای خود یا کسانی که دوستشان داریم درد می کند ، یک سوراخ در قلب خود داریم.

اگرچه بعضی از حفره ها برای یک هدف کار می کنند ، اما بیشتر سوراخ ها معمولاً خوب نیستند. آیا تاکنون سوراخ فرو رفتن را دیده اید. منظورم نوعی است که شما واقعاً می بینید؟ هنگامی که آنها زیر سطح هستند و شما نمی دانید که آنها در آنجا هستند ، آن چیزهای کوچک زشت به نوعی بزرگتر می شوند و هرچه بزرگتر شوند تخریب آنها بیشتر می شود و بدون درمان رها می شوند و می توانند باعث هترین متخصص قلب در مشهد ویرانی کشنده شوند. وقتی خانه شخصی توسط آنها بلعیده شده باشد یا قطعه ای از جاده صعب العبور شود ، اغلب آنها را در اخبار می بینید. فقط می توان امیدوار بود که وقتی سوراخ های سینک ظرفشویی واقعاً خود را نشان می دهند ، مردم مانع راه نباشند. می توانم به یاد بیاورم که چندی پیش (معتقدم زمانی در طی 2 سال گذشته) داشتم اخبار را تماشا می کردم و داستانی در مورد بلعیدن یک خانه توسط سوراخ غرق در جایی در ایالت فلوریدا وجود داشت. متأسفانه ، در آن زمان یک مرد بزرگسال در خانه بود که او را همراه با خانه بلعیدند. چه فاجعه ای بود هیچ کس نمی توانست کاری انجام دهد. سوراخ های فرو رفتن به دلایل زیادی ایجاد می شود و یا در اثر فرآیندهای طبیعی یا مصنوعی ایجاد می شود. همچنین در کف اقیانوس و / یا در زیر زمین نزدیک ساحل دریا چاله هایی وجود دارد. بعضی سوراخ ها را می توان پر کرد ، بنابراین از تخریب آنها جلوگیری می کند. با این حال ، بعضی از سوراخ ها در نهایت بیشتر باز می شوند و باعث تخریب می شوند که ممکن است منجر به درد دل شود.

همین اواخر ، بعد از انجام یک جسمی سالانه ، من به یک متخصص قلب اعزام شدم تا علت ECG غیر طبیعی (EKG) خود را تعیین کنم. معلوم شد که در سمت چپ قلبم انسداد الکتریکی دارم. LBBB (انسداد شاخه بسته نرم افزاری سمت چپ) نامیده می شود. من هیچ علامتی نداشتم که باعث شود فکر کنم با قلبم مشکلی دارم اما EKG ماجرا را تعریف کرد. واکنش اولیه من ترس بود. من می ترسیدم که ندانم آینده من چه خواهد بود ، ترس از فهمیدن اینکه پیش آگهی چیست ، ترس از اینکه فقط نمی دانم. از این گذشته ، قلب من مشکلی داشت. نوه من چند سال پیش با حفره ای در قلب متولد شده و از بدو تولد به قلب و عروق مراجعه می کند. وقتی فهمید که باید به یک متخصص قلب مراجعه کنم ، گفت: “نانا نت ، نترس. من وقتی می روم پیش دکترم نمی ترسم. وقتی آنها به قلب من نگاه می کنند ، می توانم یک فیلم ببینم. و خوب است. ” مجبور شدم بخندم. خیلی ناز بود از آن زمان با آن در صلح بوده ام.

من این آهنگ را دوست دارم ، “پروردگار خدای خود را ، با تمام قلب خود ، با تمام ذهن خود ، با تمام روح خود و با تمام قدرت دوست دارم.” و ، آهنگ جدید حزقیا واکر ، “هر ستایش” http://www.youtube.com/watch؟v=qTHLT1D6Glo (هر ستایش خدای ماست ، هر کلمه پرستش به خاطر خدای ما است — خدای من ناجی من ، خدایا شفادهنده من ، خدا نجات دهنده من ، بله او هست ، بله او است … ما در واقع یکشنبه بعد از اینکه در مورد قلبم فهمیدم ، هر دو آهنگ را در کلیسا خواندیم. خدا راهی دارد که همه چیز را به چشم بیاورد و زمانش بی نقص است.

You might also enjoy: