اهداف خود را بدانید: برای اینکه بتوانید درک کنید که یک پروژه دیجیتالی تمیز برای کمپین بازاریابی شرکت شما است ، شما واقعاً به اهدافی نیاز دارید که می خواهید درک کنید. دانستن این اهداف به آژانس شما کمک می کند تا بهترین راه حل ها را ارائه دهد و در نهایت کل استراتژی بازاریابی وب آنلاین را بهبود می بخشد.

بله ، به مشتری خود نشان دهید که با تبدیل شدن به یک توزیع کننده و توصیه  تولید تیزر تبلیغاتی  کالاها به دوستان خود ، کجا می تواند هزینه های خود را (یا حتی افرادی که بهبود می یابند) کاهش دهد.

آژانس بازاریابی دیجیتال طبق مانیفست Cluetrain ، بازارها مکالمات و اینترنت در میان بزرگترین و پراکنده ترین مکالمات آغاز شده است. این یک عرصه پخش ، یک ویترین فروشگاه ، یک ناشر ، یک گروه پشتیبانی ، یک شبکه اجتماعی و موارد دیگری است که ما هنوز مشاهده نکرده ایم. این در مورد مرزهای فیزیکی است که فقط شبکه های مشترک از بین می رود – مردم دور هم جمع می شوند تا صحبت کنند و در واقع بسیار غیر فعال است.

مهم است که شما با افرادی که توضیحات شما را مدیریت می کنند ارتباط برقرار کنید. بهترین نتایج هنگامی ایجاد می شود که شما یک مدیر مدیر Instagram را در انجمن وب خود ایجاد کنید.

وقتی کسی به کالای خاصی علاقه دارد و او منتظر بهترین معامله است. بررسی شکل آنها را با چندین فروشگاه مختلف انجام دهید و تقریباً در همه تیزرهای تبلیغاتی وب سایت ها می فهمند که در کجا می توانند بهترین معامله را داشته باشند. آنها ممکن است مدت طولانی منتظر بمانند تا بتوانند مقدار زیادی مورد را بدست آورند.

با رشد روزافزون با تحرک شخصی در طی 10 سال گذشته ، بسیاری از افراد با تکنیک هایی مانند مراقبه ، روزنامه نگاری یا حتی دعا ، کمی خودآگاهی بیشتری کسب کرده و خشم ، ناامیدی و سایر احساسات شدید را کنترل می کنند.

نکته نرم گوگل با بازاریابانی که متوجه شده ایم حضور فعال در فیس بوک و myspace گوگل به ما امتیازاتی برای موقعیت وب سایت گوگل می دهد. بنابراین از دیدگاه SEO (بهینه سازی موتور جستجو). حضور و فعالیت در G + حیاتی است. Hangout ها و رویدادهای Google به شما امکان می دهد در کل سطح مخاطبان خود را در سطح دیگری متصل کنید.

You might also enjoy: