طراحی باغ فقط توانایی ایجاد یک طرح مصور به زیبایی نیست ، گرچه این یکی از بسیاری از خروجی های فرایند طراحی باغ و مسلماً هیجان انگیزترین است. نقش یک طراح باغ یافتن راه حل های عملی و خلاقانه برای بسیاری از چالش های فنی ارائه شده توسط یک فضای بیرونی است. یک طراح باغ خوب می تواند باغی را بسازد که برای مجموعه خاصی از نیازها و همچنین زیبا بودن و گذران وقت در آن ، قابل استفاده و مناسب باشد.

توصیف کامل نحوه طراحی باغ در یک مقاله امکان پذیر نخواهد بود. برای درک چگونگی بدست آوردن نسبت صحیح جرم به فضا در طرح طراحی باغچه ، یا ایجاد ریتم در طراحی باغ ، یا کار با اشکال برای اطمینان از جریان باغ و احساس راحتی در آن ، آموزش و تجربه زیادی لازم است. استفاده کنید. بنابراین ، پاراگراف های زیر مراحل اصلی مراحل طراحی باغ را بیان می قیمت گل آزالیا کند و من در مقاله های جداگانه جزئیات بیشتری در مورد هر مرحله را بیان می کنم.

1. در مورد شرایط باغ تصمیم بگیرید

قبل از در نظر گرفتن زیبایی شناسی ، لازم است که نیازهای عملی باغ از جمله نحوه استفاده ، توسط چه کسی و چه کسی از او مراقبت کنیم. پاسخ به یک سری سوالات بهترین راه برای رسیدن به نیازها است. این نوع س questionsالاتی است که برای رسیدن به نیازها باید پاسخ داده شود: –

• چقدر زمان برای مراقبت از باغ در دسترس است؟

• آیا یک شرکت / باغ حرفه ای نگهداری از باغ مراقبت خواهد کرد؟

• آیا باغ توسط حیوانات خانگی یا کودکان استفاده خواهد شد؟

• آیا باغ نیاز به پذیرایی از بازدیدکنندگان مسن یا معلول دارد؟

• آیا باغ نیاز به پذیرایی از کاربران با مشکلات حرکتی دارد؟

• آیا از باغ برای صرف غذا و سرگرمی استفاده خواهد شد؟

• چند نفر می خواهند همزمان از باغ استفاده کنند؟

• آیا باغ متعلق به یک باغبان تیزبین و آگاه است؟

هدف رسیدن به لیستی از الزامات است که اساس روند طراحی را تشکیل می دهد.

2. الهام بگیرید

طراحان باتجربه باغ برای اینکه “واژگان بصری” خود را به روز نگه داشته و از طراحی هایشان الهام بگیرند ، ارزش نگاه منظم به انواع هنر و معماری را می دانند. الهام می تواند از شکلی در طبیعت مانند یک درخت کهنه و غده ای ، جزئیات معماری روی یک ساختمان ، ترکیبی از اشکال و رنگ ها در یک نقاشی ، تقریباً در هر کجا اگر با چشمی خلاق به دنبال آن هستید ، باشد.

به مواد ، داخلی و خارجی نگاه کنید. بافت ها و الگوهای موجود در کاشی های دیواری و کف ، روکش های سنگی ، موزاییک های مرمر و غیره منبع بزرگی برای الهام گرفتن است و می تواند منجر به جزئیاتی شود که طرح طراحی باغ را از حالت عادی خارج کند. از بخشهای تهیه محوطه سازی ، محوطه های احیا و تأمین کنندگان طراحی داخلی مانند مرکز طراحی در بندر چلسی در لندن دیدن کنید.

You might also enjoy: